UK RU EN

News

Переклади польською в Києві

Переклади польскою мовою в Києві, а також з польської, є сьогодні одним з найбільш швидкозростаючих сегментів ринку перекладацьких послуг в Україні. Пов'язано це, зрозуміло, з активним розвитком співпраці поміж Україною та Польщею, що зумовлює попит на переклад документації на польську мову.

Read more ...

Easy way of placing an order for translation

Ordering the translation – Is it always easy? Indeed, everyone is facing that bad time, extra-intense days. So, you have a project document, a deadline, may be several deadlines, and all this should be done as soon as possible... And how one can get around ordering a translation?

Read more ...

Переклад на аутсорсинг

Ось вже більше п'яти років бюро "Мова Клуб" надає послуги професійного перекладу не тільки юридичним, але і фізичним особам. Затребуваність цієї послуги і кількість клієнтів, які звертаються по неї, пояснюється не тільки високим професійним рівнем наших співробітників, але і тим, що аутсорсинг у сфері перекладів виявляється набагато вигіднішим, ніж утримання в штаті компанії відділу, зайнятого тільки лінгвістичним аналізом і перекладом документації, а також приватного листування.

Read more ...

Технічний переклад у Києві - ціни та особливості

Перекладу технічних документів з англійської та інших мов є одним з найбільш затребуваних видів перекладу як в Києві, в Україні, так і в усьому світі. Точність перекладу - основний і найбільш важливий критерій, на який необхідно орієнтуватися при виборі агентства перекладів. Вона дозволяє найбільш повно і ефективно користуватися перекладеним текстом.

Read more ...

Юридичний переклад у Києві та світі

Юридичний переклад у Києві та по всій Україні належить до тих напрямків перекладацьких послуг, на яких спеціалізується бюро перекладів "Мова Клуб" (Київ). Водночас, саме юридичний переклад вважається одним з найскладніших для перекладачів у всьому світі. Чому так?

Read more ...