UK RU EN

Юридичні переклади

Переклад юридичних та економічних текстів здійснюється досвідченими перекладачами, які мають спеціальну освіту у відповідних сферах.

Бюро перекладів "Мовний Клуб" надає послуги перекладу та нотаріального засвідчення юридичних, економічних та інших спеціальних текстів, виконуючи як письмові, так і усні переклади.

Які документи ми перекладаємо:

  • статути;
  • довіреності;
  • переклад договорів, угод, контрактів;
  • свідоцтва та дозволи, посвідчення;
  • переклад ліцензій, законів;
  • судові рішення;
  • афідевіти;
  • інші спеціальні документи.

Перекладач юридичних документів

Важливо пам'ятати, що юридичний переклад являє собою чи не найскладніший та найбільш відповідальний різновид перекладацьких послуг. Тому досвідчений перекладач юридичних документів – це завжди дуже затребуваний спеціаліст, який має необхідний досвід і кваліфікацію, щоб максимально точно перекласти юридичні терміни, дотримуючись вимог перекладу юридичних документів міжнародного характеру.

Саме тому кожен юридичний переклад здійснюється щонайменше у двох, частіше трьох редакціях: власне переклад юридичного документу, його редагування та вичитка (звірка з оригіналом).

Перед тим як замовити юридичний переклад, просимо вас обов'язково перевірити точність написання всіх офіційних назв та імен в оригіналі, а також передати нам свої побажання щодо виконання перекладу юридичного документа – включно з пріоритетним варіантом транслітерації та іншими подібними деталями.

Якими мовами здійснюється юридичний переклад?

Ми виконуємо юридичний переклад (Київ) понад 30 мовами світу, серед яких найпопулярнішими є переклад юридичних документів англійською, німецькою, іспанською, польською, китайською, а також українською мовами.

Юридичний переклад із засвідченням

Будь ласка, зверніть увагу, що бюро перекладів "Мовний Клуб" (Київ) здійснює переклади юридичних документів недорого, швидко, якісно, а також надає послуги нотаріального засвідчення перекладених документів. У разі потреби здійснюється також завірення перекладених документів печаткою бюро перекладів "Мовний Клуб", що засвідчує їхню відповідність оригіналу та підтверджує належну якість виконаного перекладу.

Увага! На даній сторінці вказані далеко не всі мови, з якими працює бюро перекладів "Мовний Клуб". Якщо Ви не знаходите в переліку мови, яка Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.

Ціни на Юридичні переклади, грн

Англійська: 100-110

Німецька: 100-110

Іспанська: 120-130

Італійська: 120-130

Французька: 120-130

Польська: 110-120

Чеська: 180–190

Турецька: 180-190

Болгарська: 180–190

Голландська: 180–190

Норвезька: 250

Румун./Молд.: 180–190

Литовська: 180–190

Арабська: 210-220

Китайська: 220-250

Укр.–Рос.: 45-50