UK RU EN

Новини

Країни, для яких потрібна віза в 2019 році

Перелік країн, у які потрібна віза для пред’явника паспорта громадянина України в 2019 році.

Детальніше...

Переклад документів для роботи за кордоном

Багато українців зараз вибирає для себе працевлаштування в Польщі, Чехії, Литві, Італії та інших країнах Європи. Окрім очевидних вигод є й також питання, які потрібно вирішити перш ніж ви влаштуєтеся на омріяну роботу. Серед них - переклад документів.

Детальніше...

Переклади для навчання за кордоном

У наш час питання освіти – це не лише турботи батьків, у яких діти готуються до вступу у ВНЗ, і не лише питання молодих спеціалістів, які хочуть отримати науковий ступінь. Теперішній світ – це про освіту, про розвиток, про самовдосконалення особистості. Успішність досягається через нові знання та вміння, а отже питання освіти постає перед усіма нами.

Детальніше...

Переклад для оформлення документів для виїзду за кордон

Перед відвідуванням будь-якої іноземної держави потрібно оформити безліч різних документів у себе на батьківщині, причому зробити це потрібно на мові тієї країни, в яку передбачається поїздка. Щоб зробити переклад документів для виїзду за кордон, згідно із законодавством, необхідно звернутися в професійне бюро перекладів.

Детальніше...

Апостиль - для яких країн 2019 року не треба апостиль?

Існує дійсний список країн, для яких не потрібен апостиль. На тепер достатньою умовою для прийому офіційних документів є їхній переклад офіційною мовою країни, в яку вони подаються, а також нотаріальне засвідчення цих документів українським нотаріусом.

Детальніше...