UK RU EN

Найкращі фахівці з перекладу

Фахівці бюро перекладів Мова Клуб (м. Київ) мають величезний досвід як письмових, так і усних перекладів найрізноманітніших тематик. Окрім того, майже всі вони мають додаткову освіту (медичну, технічну, економічну, юридичну та ін.), що дозволяє нам гарантувати високу якість спеціальних перекладів – бізнесових, технічних, юридичних, художніх тощо.

Безумовний професіоналізм перекладачів

Перекладачі бюро перекладів Мова Клуб працюють у відповідності до галузевих стандартів і використовують у своїй роботі системи автоматизованого перекладу, так звані CAT tools (Computer-AidedTranslation (CAT), які дозволяють спеціалістам перекладати тексти з використанням комп'ютерних технологій.

Конфіденційність

Ми гарантуємо своїм Замовникам – як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам – абсолютну конфіденційність опрацьованих нами матеріалів, що регулюється внутрішнім регламентом робіт.

Редакторський контроль

Бюро перекладів Мова Клуб здійснює процедуру додаткового редакторського контролю всіх без винятку письмових перекладів (окрім термінових). Це на 95% знижує ймовірність випадкових помилок (т. зв. людський фактор) і при цьому є абсолютно безкоштовним для Замовника!

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ БЮРО