UK RU EN

Гарантії

Замовляючи переклади в Києві в бюро Mova Club, Ви можете бути на 100% впевнені в якості наданих нами послуг.

На чому ґрунтуються наші гарантії?

Безумовний професіоналізм

Наше бюро недаремно зветься Клубом – адже в нас працюють люди, які відповідають 3-м ключовим критеріям: професіоналізм, чесність та любов до своєї роботи.

Фахівці бюро Мова Клуб – це дипломовані спеціалісти, котрі мають великий досвід як письмових, так і усних перекладів найрізноманітніших тематик. Окрім того, майже всі вони мають додаткову освіту (медичну, технічну, економічну, юридичну та ін.), що дозоляє нам гарантувати високу якість спеціальних перекладів – бізнес, технічних, юридичних, художніх тощо.

Конфіденційність

Ми гарантуємо своїм Замовникам – як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам – абсолютну конфіденційність опрацьованих нами матеріалів, що регулюється внутрішнім регламентом робіт.

Редакторський контроль

На відміну від переважної більшості інших перекладацьких агенцій, в бюро Мова Клуб письмові переклади (за винятком термінових) проходять процедуру додаткового редакторського контролю – вичитки та редагування текстів іншим спеціалістом. Це на 95% знижує ймовірність випадкових помилок (т. зв. людський фактор) і при цьому є абсолютно безкоштовним для Замовника!

Повернення коштів

У разі, якщо наданий нами переклад з якихось причин не задовольняє Замовника – ми безкоштовно здійснюємо його додаткове корегування відповідно до правок клієнта або ж повністю повертаємо йому вартість замовлення. Подібні випадки не перевищують 1% обсягу наших робіт, однак ми до них готові.

Зрештою, головна гарантія нашої успішності – це внутрішнє прагнення до постійного самовдосконалення. Тож, якщо Ви маєте якісь зауваження або побажання щодо роботи нашого бюро – будь ласка, надсилайте їх безпосередньо мені, керівникові бюро Мова Клуб.

Щиро Ваша,
Юлія Радзівіл
Директор бюро перекладів Mova Club, м. Київ