UK RU EN

Клієнти

Шановне панство,

Команда Бюро перекладів Mova Club щиро вдячна Вам за увагу до нашої компанії та хотіла би стисло розповісти про переваги роботи з нами, подавши основну інформацію щодо послуг та можливостей, які ми готові надавати у співпраці з Вами.
Бюро перекладів Mova Club – це професійна агенція, основними критеріями роботи якої є надійність, професійність, економія коштів та часу замовника.
За що нас цінують наші клієнти?

  • надаємо завжди якісний продукт
  • перекладаємо швидше за інших
  • забезпечуємо повний комплекс послуг
  • економимо гроші Замовника
  • любимо свою роботу й працюємо на совість

Бюро перекладів Mova Club відрізняє високий рівень професіоналізму як перекладачів, так і менеджменту. Завдяки цьому ми забезпечуємо ефективну організацію власної роботи, що дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам:

  • найвищу якість перекладів;
  • мінімальні витрати часу;
  • економію коштів до 20%.

Важливо: в своїй роботі ми завжди орієнтуємося на встановлення довготривалих та справді взаємовигідних партнерських стосунків. Це означає, що в разі потреби – термінового дедлайну або незапланованого обсягу – наші постійні клієнти завжди можуть розраховувати на максимум наших зусиль для вирішення свого завдання.

Ми раді, що вкладаємо свій внесок в роботу та розвиток таких поважних компаній, як Coca-Cola, Novus, Mary Cay, «Рошен», «Розетка», і будемо вдячні можливості продемонструвати нашу роботу і Вам.

Основні напрямки роботи бюро перекладів Mova Club це: професійний усний та письмовий переклад з іноземних мов, нотаріальне засвідчення перекладу, послуги апостилю ат легалізації та ін.

З усіх питань, що можуть виникнути в процесі ознайомлення з даною пропозицією прошу Вас звертатися за будь-яким із наступних номерів телефонів: 044 592 99 98, 098 232 25 55  - Київстар, 050 539 51 54 – МТС, 063 590 58 88 – Life, електронною поштою - info@mova-club.com.
Дякуємо за увагу і сподіваємося, що Ви надасте нам шанс довести свій професіоналізм та довірите нам таку почесну місію – співпрацю для взаємного росту та процвітання.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
 

Data Group

Data Group

Yakaboo Publishing

Yakaboo Publishing

Husqvarna

Husqvarna

LG Electronics

LG Electronics

Комітет виборців України

Комітет виборців України

Розетка

Розетка

Roshen

Roshen

Novus

Novus

Nestle

Nestle

Надра України

Надра України

Mary Kay

Mary Kay

Link.ua

Link.ua

Coca-Cola

Coca-Cola

5 Канал

5 Канал

L-Models

L-Models