UK RU EN

Апостиль

Фахівці вважають апостиль одним із найбільш простих методів оформлення документів для використання в інших державах. Однак на практиці проставлення апостилю – це досить складна процедура, яку доцільно доручити професіоналам.

Для чого потрібен апостиль (Київ та інші міста України)?

Легалізація документів (апостиль) потрібна для забезпечення їм належної юридичної чинності на території іншої країни. Фактично будь-які документи, юридично чинні на території однієї держави, можуть повноцінно використовуватися в іншій країні тільки після належної їх легалізації в установленому порядку.

Тобто для того щоб документ, виданий на території України, був визнаний за кордоном, Вам потрібно його легалізувати. Суть процедури полягає у підтвердженні справжності підпису та печатки, а також повноважень особи, яка видала цей документ.

Працюючи з нашими фахівцями в сфері легалізації документів, Ви зможете уникнути тривалих ходінь різними міністерствами, заповнення складних заяв з не завжди зрозумілими формулюваннями, так само як і черг та зайвого нервування, пов'язаного з невпевненістю в своєчасному отриманні документів.

Апостиль послуги

  • Проставлення штампа "Апостиль" у Міністерстві юстиції України – свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, смерть.
  • Проставлення штампа "Апостиль" у Міністерстві юстиції України – нотаріальні та судові документи.
  • Проставлення штампа "Апостиль" у Міністерстві закордонних справ України.
  • Проставлення штампа "Апостиль" у Міністерстві освіти України.
  • Проставлення печатки Головного управління юстиції м. Києва, Київської обл. та інших областей України для подальшого проставлення штампа апостиль.

Апостиль у Києві та по всій Україні

Висококваліфіковані фахівці нашого бюро мають величезний досвід роботи не тільки в Києві, а й інших українських містах, тож гарантовано якісно вирішать всі Ваші питання, пов'язані з легалізацією документів.

За роки роботи наші співробітники змогли зробити процес підготовки документів насправді швидким і простим! Просто поставте перед нами задачу, пов'язану з процедурою апостилю в Києві чи іншому українському місті, – і ми вирішимо її в найкоротший строк,  завдяки величезному практичному досвіду підготовки корпоративної та особистої документації.

Апостиль Київ – ціни і строки

Докладнішу інформацію про апостиль документів, терміни виконання і вартість послуг Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам або відправивши відповідний запит на адресу нашого бюро.

тривалих ходінь різними міністерствами

Ціни на Апостиль (Київ)

Від 500 грн

Увага: конкретну вартість штампа апостиль можна дізнатися в менеджера