UK RU EN

Економічні та фінансові переклади

Економічні переклади, так само як і фінансові переклади для бізнесу – це надзвичайно відповідальна робота, яку варто доручати лише досвіченим перекладачам.

Бюро економічних та фінансових перекладів у Києві "Мова Клуб" виконує професійний переклад економічних текстів, фінансови документів з англійскої, німецької, польської та інших мов на високому фаховому рівні за помірною ціною.

Що таке економічний та фінансовий переклад?

У будь-якому бізнес-проекті, що виходить на міжнародний ринок, виникають ситуації, коли необхідно скористатися послугами перекладача економічної чи фінансової тематики.

Основні сфери перекладу:

 • Бізнес;
 • Облік та аудит;
 • Зовнішньо-економічна діяльність;
 • Бухгалтерія;
 • Менеджмент;
 • Ліцензування;
 • Маркетинг;
 • Інвестиції тощо.

Можливо, у вас на митниці вимагають переклад документів для оформлення вантажу. Може статися так, що банк не проводить платіж через відсутність перекладу та нотаріальної завірки певних документів. Компанія-партнер, цілком вірогідно, забажає переклад Статуту підприємства, річного звіту чи аудиторської перевірки. Ви розпочинаєте стартап і хочете вразити закордонних інвесторів бізнес-планом. Ситуацій може бути дуже багато. Економічний та фінансовий переклад – це важливий та доволі складний вид перекладу.

Які послуги фінансового, економічного перекладу текстів надає бюро "Мова Клуб" (Київ)?

 • переклад фінансового тексту з англійської мови, німецької та ще понад 30 мов;
 • економічний переклад з української на англійську та інші іноземні мови;
 • переклад банківських документів;
 • переклади економічних статей;
 • переклад митної документації, комерційних пропозицій;
 • переклад статутів компанії, сертифікатів, бізнес-планів;
 • переклади рахунків, накладних, інвойсів;
 • переклад фінансового звіту;
 • аудиторські висновки, тендерні, митні документи тощо.

Особливості перекладу документів економічної та фінансової тематики

Виконання економічного перекладу вимагає від перекладача не лише довершеного знання мовної пари та спеціальної економічної термінології, а й таких важливих рис як точність, зосередженість, уважність, адже економічні тексти зазвичай наповнені графіками, таблицями, цифрами та економічними скороченнями та абревіатурами.

Цінність економічного перекладу величезна – адже від його точності та швидкості нерідко залежать цілі галузі підприємництва, великі компанії або крупні проекти. Нерідко буває, що саме кваліфіковани економічний чи фінансовий перекладач у Києві швидким перекладом одного-єдиного документа розв'язує величезні проблеми, допомагаючи сотням людей просунутись вперед у досягненні своїх бізнес-цілей.

Англійський економічний та фінансовий переклад

Найбільш затребуваними на сьогодні в Україні є послуги фінансового перекладу англійських текстів.

Бюро "Мова Клуб" здійснює переклад економічних текстів та документів для підприємств та фізичних осіб згідно з міжнародно прийнятими правилами та стандартами. Перекладачі з нашої команди володіють усіма необхідними знаннями та вміннями необхідними для здійснення таких перекладів.

Ціни - як замовити фінансовий, економічний переклад у Києві?

У бюро перекладів "Мова Клуб" Ви можете завірити документи нотаріально, поставити печатку бюро перекладів, а також замовити послуги апостиля та легалізації.

Вартість економічного перекладу для підприємств та юридичних осіб визначається індивідуально в кожному окремому випадку. Ми готові до обговорення максимально вигідних фінансових умов та термінів умов для кожного Замовника. Обговорюються також знижки для довготривалої співпраці. За бажанням підписуються необхідні договори, додатки та ін. Ми беремо в роботу складні та великі переклади економічного та фінансового характеру та налаштовані на плідну довготривалу співпрацю з нашими шанованими партнерами.

Якщо ви бажаєте знайти перекладача економічних текстів, щоб замовити послуги фінансового перекладу – будь ласка, звертайтеся до спеціалістів бюро перекладів "Мовний Клуб" (м. Київ) по будь-яку консультацію. Телефонуйте вже!

Увага! На даній сторінці вказані далеко не всі мови, з якими працює бюро перекладів "Мовний Клуб". Якщо Ви не знаходите в переліку мови, яка Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.