UK RU EN

Переклад документів

Переклад документів українською, російською, англійською та іншими мовами належить до переліку основних послуг бюро перекладів "Мовний Клуб" (Київ).

Ми виконуємо швидкі та якісні переклади довідок, ліцензій, фінансових та бухгалтерських звітів, іншої офіційної та ділової документації, дотримуючись єдиних стандартів термінології та правопису.

Замовлення на переклад документів приймаються на будь-яких носіях, включно з оригіналами та зі скан-копіями, флешками, дисками тощо. Виконаний переклад документів українською чи іноземною мовою так само надається замовникові у будь-якому зручному для нього вигляді.

Переклад документів із засвідченням

Зверніть увагу, що Ви маєте можливість замовити не лише власне переклад документів, але й його легалізацію – тобто нотаріальне завірення документів, апостиль. В інших випадках переклад документів з англійської українською мову або з української будь-якою іншою іноземною засвідчується печаткою бюро.

Крім того, бюро перекладів "Мовний Клуб" виконує переклад документів на візу в Києві, дотримуючись усіх вимог, що висуваються відповідними посольствами.

Важливо зазначити, що всі наші перекладачі мають певну кваліфікацію, відповідно до якої переклад технічних документів здійснюється профільними технічними перекладачами, а наприклад, переклад фінансових документів чи юридичних – профільними фахівцями економічного чи правничого перекладу, які добре розуміються на термінології своєї галузі.

Засвідчення перекладу печаткою бюро

У разі, якщо нотаріальне засвідчення перекладу не обов'язкове, ми можемо завірити його печаткою бюро перекладів "Мовний Клуб", котра засвідчить відповідність перекладеного документа оригіналу та підтвердить належну якість виконаного перекладу.

Конфіденційний переклад документів

Виконуючи переклад документів для своїх замовників, бюро перекладів "Мовний Клуб" суворо дотримується умов конфіденційності, гарантуючи нерозголошення будь-якої інформації стороннім особам.

Увага! На даній сторінці вказані далеко не всі мови, з якими працює бюро перекладів "Мовний Клуб". Якщо Ви не знаходите в переліку мови, яка Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.

Ціни на переклад Документів

Англійська: від 100

Німецька: від 100

Іспанська: від 100

Італійська: від 100

Французька: від 100

Польська: від 100

Чеська: від 230

Турецька: від 230

Болгарська: від 230

Голландська: від 230

Норвезька: від 200

Румун./Молд.: від 150

Литовська: від 230

Арабська: від 300

Китайська: від 300

Укр.–Рос.: від 70