UK RU EN

Переклад французькою

Послуги перекладача французької мови в Києві завжди були й лишаються серед найбільш затребуваних.

Адже французька мова має напрочуд довгу і насичену історію, більше того – саме вона виконувала роль мови міжнародного спілкування в Європі до настання "англійської ери".

Надзвичайно красива й мелодична, французька мова входить при цьому до переліку найскладніших мов світу. Сьогодні саме французька є мовою кулінарії, стилю та парфумерії, а крім того – державною мовою Канади й Бельгії, офіційною мовою НАТО та найпопулярнішою "другою мовою" англійців.

Не дивно, що кваліфікований перекладач французької мови в Києві завжди користується особливим попитом.

Досвідчені спеціалісти бюро перекладів "Мовний Клуб" готові надати Вам якісні послуги перекладу з французької мови на українську або російську, й так само зворотний переклад на французьку мову.

Послуги перекладу з французької мови (Київ і вся Україна):

Додаткові послуги перекладу на французьку мову в Києві

Київське бюро перекладів "Мова Клуб" готове забезпечити для Вас також супровід перекладачем французької мови в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок.

Крім того, Ви можете також замовити переклад документів, текстів на французьку мову носієм мови. В цьому разі для Вас буде здійснено переклад французом або канадцем.

Переклад з французької мови – ціни та строки

Наші висококваліфіковані перекладачі з та на французьку мову виконають для Вас якісний усний або письмовий переклад з французької не лише з високою якістю, але й за помірними цінами. Щоб дізнатися, скільки коштує переклад з французької мови в Києві – зателефонуйте, будь ласка, нашому менеджеру або надішліть відповідний запит електронною поштою. Таким чином, Ви зможете оперативно дізнатися вартість перекладу французькою.

Ціни на переклад (Французька)

З ФРАНЦУЗЬКОЇ НА УКРАЇНСЬКУ/РОСІЙСЬКУ:

стандартний документ – від 130 грн

текст – від 160 грн

З УКРАЇНСЬКОЇ /РОСІЙСЬКОЇ НА ФРАНЦУЗЬКУ:

стандартний документ – від 130 грн

текст – від 160 грн