UK RU EN

Переклади на візу

Грамотний переклад документів для візи в Києві, а також переклад інших документів для посольства традиційно користується попитом серед клієнтів нашого бюро, особливо в період святкових канікул та у літній сезон.

Бюро перекладів "Мовний Клуб" (м. Київ) має величезний досвід оформлення перекладів на візу, серед яких переклад довідки з місця роботи для посольства, довідки з місця навчання, про доходи та стан рахунку, переклад для посольства медичних довідок, свідоцтва про одруження, смерть, народження тощо.

Переклад довідок для посольства

Крім того, бюро здійснює терміновий переклад посвідчень водія, атестатів, свідоцтва про право власності та інших документів, які іноді потрібні для відкриття візи в посольстві.

Найчастіше бюро здійснює переклад на візу до шенгенських країн, зокрема, готує документи для посольства, консульства, візового центру Німеччини, Італії, амбасад Польщі та Франції. Так само виконуються переклади документів англійською мовою для оформлення візи в посольстві США, Великої Британії, Канади та інших країн.

Де в Києві перекласти документи на візу?

Будь ласка, зверніть увагу, що різні посольства потребують різного перекладу документів для візи, серед яких може бути офіційний переклад з печаткою бюро перекладів або нотаріальний переклад, апостиль або переклад з легалізацією.

Щоб дізнатися про вартість перекладу документів на візу, звертайтеся, будь ласка, до менеджерів нашого бюро.

Засвідчення перекладу печаткою бюро

У разі потреби здійснюється також завірення перекладених документів печаткою бюро перекладів "Мовний Клуб" (т. зв. завірка документів на візу), що засвідчує їхню відповідність оригіналу та підтверджує належну якість виконаного перекладу.

Увага! На даній сторінці вказані далеко не всі мови, з якими працює бюро перекладів "Мовний Клуб". Якщо Ви не знаходите в переліку мови, яка Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.

Ціни на переклади (на візу)

Англійська: від 120 грн

Німецька: від 120 грн

Іспанська: від 130 грн

Італійська: від 130 грн

Французька: від 130 грн

Польська: від 130 грн