UK RU EN

Переклад носієм мови

Англійський або інший переклад носієм мови (а також вичитка носієм мови) дозволяє забезпечити найбільш повну стилістичну відповідність і точність перекладу з точки зору його сприйняття іноземцем.

Бюро перекладів "Мовний Клуб" рекомендує Вам обов'язково замовити переклад носієм англійської мови або іншої в таких випадках:

  • переклад прес-релізів чи інших матеріалів для публікації за кордоном;
  • переклад рекламних матеріалів, буклетів, презентацій тощо;
  • переклад, локалізація веб-сайтів;
  • художній переклад;
  • переклад східними мовами (китайською, японською, корейською тощо);

Замовити переклад носієм мови з української (російської) на англійську чи іншу мову доцільно також у тих випадках, коли йдеться про особливо важливі іміджеві або презентаційні тексти.

Послуги перекладу носієм мови у бюро "Мовний Клуб"

Ми співпрацюємо лише з тими носіями мови, які народилися, виросли або здобули освіту у відповідному мовному середовищі. Простіше кажучи, переклад англійською мовою здійснюється англійцем або американцем, який при цьому добре володіє також мовою оригіналу (українською або російською), що дозволяє перекладачеві – носію мови – забезпечити повне і точне розуміння змісту вихідного тексту.

Вичитка носієм мови (редагування)

Бюро перекладів "Мовний Клуб" надає також послуги вичитки, редагування перекладів носієм мови. В цьому разі первинний переклад з української англійською чи іншою мовою здійснюється українським перекладачем, а потім редагується носієм мови.

Ціни на переклад носієм мови (Київ)

Зрозуміло, що вартість перекладу або вичитки перекладу носієм мови є суттєво вищою, ніж вартість звичайного перекладу, адже ціни на послуги перекладу за кордоном вищі, ніж в Україні.

Щоб дізнатися можливу вартість і термін виконання потрібного Вам перекладу носієм мови – будь ласка, зателефонуйте або надішліть відповідний запит на адресу бюро перекладів "Мовний Клуб".

Ціни на переклад Носієм мови

Письмовий переклад - за домовленістю

Усний переклад - за домовленістю