UK RU EN

Переклад з англійської

Переклади з англійської мови українською та російською, а також зворотний переклад англійською мовою – це найбільш затребуваний сьогодні напрям перекладів в Україні.

Бюро перекладів "Мовний Клуб" здійснює високоякісний письмовий та усний переклад з англійської та на англійську мову, що виконується нашими професійними перекладачами.
За бажанням замовника, переклади з української (російської) англійською мовою можуть враховувати також національні особливості її вживання: зокрема, може бути здійснений переклад британською англійською, канадською та американською англійською мовою, австралійською тощо.

Скільки коштує переклад з або на англійську мову в Києві?

Вартість англійського перекладу залежить від його різновиду та особливостей. Будь ласка, зателефонуйте нашому менеджерові або надішліть відповідний запит електронною поштою – таким чином Ви якнайшвидше отримаєте вичерпну інформацію про можливу вартість роботи.

Окремою послугою бюро перекладів "Мовний Клуб" (Київ) є усний чи письмовий переклад на англійську мову носієм – т. зв. переклад нейтів спікера.

Засвідчення перекладу печаткою бюро

У разі потреби здійснюється також завірення перекладених з англійської мови текстів печаткою бюро перекладів "Мовний Клуб", що засвідчує їхню відповідність оригіналу та підтверджує належну якість виконаного перекладу.

Дивіться також окремі різновиди перекладів з англійської:

Ціни на переклад (Англійська)

З АНГЛІЙСЬКОЇ НА УКРАЇНСЬКУ/РОСІЙСЬКУ:

стандартний документ – від 120 грн

текст – від 150 грн

З УКРАЇНСЬКОЇ /РОСІЙСЬКОЇ НА АНГЛІЙСЬКУ:

стандартний документ – від 120 грн

текст – від 150 грн