UK RU EN

Переклад польською

Переклади на польську мову сьогодні - одні з найбільш затребуваних в Україні. Адже на відміну від мешканців Західної (і меншою мірою Центральної) України, які в більшості своїй принаймні розуміють по-польськи, українці Східних та Південних областей країни польською мовою практично не володіють.

Проте, працювати в Польщу їдуть люди з усієї України. А для того, щоб легалізуватися та отримати роботу на законних підставах, необхідно представити пакет документів польською (офіційною мовою приймаючої сторони). Документи повинні бути заповнені грамотно, тому найкраще рішення - звернутися по допомогу до професіоналів.

Кваліфіковані письмові переклади документів - спеціалізація бюро перекладів "Мова Клуб". Свою роботу ми виконуємо якісно, ​​швидко і за адекватною ціною. При цьому в нашому бюро перекладів можна не тільки перекласти документи на польську мову , а й засвідчити їх у нотаріуса.

Переклад документів з української мови на польську

Бюро перекладів "Мова Клуб" (Київ) готове допомогти тим, хто хоче поїхати на навчання до Польщі, відкрити там свою справу або влаштуватися на роботу. Одним з важливих елементів успіху вашої діяльності за кордоном є правильно перекладені документи та інші тексти, які можуть вам знадобитися. У нашому бюро це прекрасно розуміють, тому ми готові вам гарантувати:

  • своєчасне виконання замовлень будь-якого ступеня складності;
  • дотримання всіх договірних зобов'язань;
  • повну конфіденційність;
  • якісне редагування текстів;
  • грамотний і максимально точний переклад з української (російської) на польську та навпаки.

Вартість пропонованих перекладацьких послуг на або з польської мови залежить від обсягу та складності текстів, а також від термінів виконання замовлень.

Ми виконуємо всі різновиди перекладів польською мовою : письмовий, усний, синхронний, послідовний тощо.

Якщо вам потрібен апостиль, поставлений в Міністерстві освіти, то цю послугу наше бюро теж надає.

Нотаріально завірені переклади на польську мову в Києві

Бюро перекладів "Мова Клуб" допоможе вам не тільки перекласти документи польською мовою, а й засвідчити їх у нотаріуса.

Переклад пакету документів на польську мову - стандартні документи на робочу, навчальну візу до Польщі:

  • Атестат, свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтво про народження
  • Закордонний паспорт, диплом про вищу освіту
  • Переклад медичної довідки, документа про повну загальну середню освіту (атестата) в Україні

Якщо вам потрібно перекласти інші документи, то вартість перекладу на польську мову обговорюється окремо.

Переклади, завірені професійним перекладачем з Польщі (носієм мови)

Вартість за одну сторінку такого перекладу завжди вище, ніж при звичайному перекладі. Перевірка перекладених документів польським перекладачем є стовідсотковою гарантією їх відповідності мовним стандартам. Коштує ця послуга трохи дорожче, але вона необхідна для тих, хто збирається здобувати освіту в польських ВНЗ, позаяк оформлені за всіма правилами документи свідчать про серйозність ваших намірів.

Замовити переклад будь-яких текстів і документів на польську мову дуже легко - просто зв'яжіться з нашими фахівцями . Ми володіємо штатом кваліфікованих перекладачів з польської та на польську мову, тому гарантуємо високу якість і оперативність виконання замовлень.

Переклад документів польською мовою - ціна і терміни

"Мова Клуб" - це одна з найкращих компаній у Києві, що займаються перекладами текстів. У нашому Бюро перекладів можна зробити технічні переклади , замовити терміновий переклад (при необхідності робота виконується протягом декількох годин). Усні, синхронні, послідовні - будь-які переклади польською, англійською та іншими мовами ми виконуємо на високому професійному рівні.

Завдяки великому досвіду та кваліфікації співробітників ми справляємося з великим обсягом роботи, що дозволяє зберігати низькі ціни на переклади документів на польську та інші мови. Постійні замовники отримують індивідуальні знижки.

Наше бюро перекладів співпрацює з найкращими нотаріусами в Києві, тому завірити документи нотаріально ми можемо в найкоротші терміни. "Легалізація" входить до числа надаваних послуг, разом з перекладом ви отримаєте апостиль або офіційно завірені документи для пред'явлення в польське консульство (посольство).

Вам потрібен грамотний переклад на польську? Звертайтеся до нашого бюро перекладів. Ми перекладаємо будь-які офіційні документи: довідки, свідоцтва, посвідчення. Надаємо послугу легалізації документів: нотаріальне завірення , апостиль. Виконуємо технічні і спеціалізовані переклади. Якість і демократичні ціни гарантуємо!