UK RU EN

Усний переклад

Жоден захід, на якому планується присутність і виступ іноземних гостей, колег або партнерів, не обходиться без професійного перекладача. Адже взаєморозуміння людей, які розмовляють різними мовами, залежить від того, наскільки якісно і швидко виконує свою роботу Ваш перекладач.

Коли потрібні послуги перекладача в Києві та інших містах України

  • Ви запросили на переговори іноземних партнерів;
  • Ваша фірма організувала презентацію своєї продукції або послуг для зарубіжних інвесторів;
  • Ви плануєте запросити технічних консультантів від виробника іноземного обладнання;
  • Вам необхідно укласти договір або скласти довіреність англійською чи іншою мовою з нотаріальним завіренням.

Бюро перекладів "Мовний Клуб" (Київ) надасть Вам дипломованих досвідчених перекладачів для усного перекладу з англійської чи інших мов залежно від конкретної специфіки Вашого заходу (медицина, банківська справа, бізнес тощо).

Різновиди усного перекладу

Перед тим як замовити послуги усного перекладу в Києві чи іншому місті, необхідно визначитися з видом усного перекладу, який потрібен саме вам. У ньому виділяють дві групи:

Усний послідовний переклад (у Києві та регіонах)

Виступаючий озвучує фразу або невеликий фрагмент своєї промови і робить паузу, під час якої перекладач перекладає щойно сказане промовцем.

Синхронний переклад (послуги в Києві та регіонах)

Здійснюється практично одночасно з оратором, який не робить пауз. Це найважчий вид перекладу, тому вартість його вища, ніж послідовного.

До усного перекладу належить також і переклад з аркуша.

Особливості й ціни на усний переклад (Київ)

На відміну від письмового перекладу, основним завданням усних видів є передача сенсу сказаного, і лише потім – по можливості – дотримання лексичних особливостей і стилістики. Перекладач не може заздалегідь ознайомитися з текстом (виняток – переклад з аркуша) і скористатися словником або інтернетом.

Більше того, через жорсткі часові рамки йому доводиться швидко приймати рішення для пошуку найкращих варіантів перекладу, тож він може упустити не надто важливі деталі промови оратора.

У бюро перекладів "Мовний Клуб" працюють лише професійні та дипломовані усні перекладачі, майстерність яких перевірена роками. Завдяки їхньому досвіду ми можемо гарантувати Вам високу якість послідовного та синхронного перекладу, забезпечивши при цьому помірні ціни на усні переклади з англійської та інших мов.

Чому Вам варто вибрати саме наші послуги усного перекладу?

  • Перед оформленням послуги усного перекладу Ви можете оцінити рівень професіоналізму перекладача, переговоривши з ним по телефону.
  • Ви можете замовити терміновий виїзд перекладача в Києві на будь-який захід або до нотаріуса.
  • Щоб перекладач міг краще підготуватися до роботи, Ви можете перед оформленням послуги усного перекладу поінформувати нас про тематику майбутнього заходу, надавши по можливості текстовий матеріал, що містить специфічні назви й використовувані терміни.

Увага! На даній сторінці вказані далеко не всі мови, з якими працює бюро перекладів "Мовний Клуб". Якщо Ви не знаходите в переліку мови, яка Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.

Ціни на Усний переклад, грн

Англійська: від 600/год.

Німецька: від 600/год.

Іспанська: від 700/год.

Італійська: від 700/год.

Французька: від 700/год.

Польська: від 700/год.

Чеська: від 700/год.

Турецька: від 800/год.

Болгарська: від 800/год.