UK RU EN

Вичитка та редагування

Вичитка і редагування документів та інших важливих текстів, які були перекладені з іноземної або на іноземну мову, є фактично обов'язковою складовою надання якісних перекладацьких послуг.

Редагування перекладу – це загальна перевірка тексту редактором. Особливо важливим є редагування медичних перекладів, юридичних, економічних та інших спеціалізованих, тематичних перекладів.

Зокрема, послуги редагування перекладу з англійської чи іншої мови передбачають порівняння (звірку) перекладеного тексту з оригіналом (виявлення можливих вад у лексиці, перевірку цілісності перекладу, відсутності пропущених фрагментів тощо).

Вичитка та коректура перекладів – це фінальна, заключна стадія роботи над уже перекладеним текстом. У процесі вичитки та коректури здійснюється перевірка загальної стилістики тексту, виявлення можливих орфографічних і пунктуаційних помилок.

Вичитка носієм мови

Особливо важливою є перевірка перекладу, вичитка носієм мови – зокрема, коли йдеться про маркетингові чи художні тексти англійською чи іншою іноземною мовою, рекламні матеріали українською тощо.

Зверніть також увагу, що вичитка перекладу англійською мовою передбачає його корегування відповідно до нормативів англійської у Великій Британії, США, Канаді, Австралії та інших англомовних країнах.

Технічне редагування

Специфікою технічного редагування текстів є дотримання коректності використовуваної в перекладеному документі термінології та її відповідності галузевим стандартам, усталеним у цільовій країні.

З огляду на це, до процесу технічного редагування текстів можуть залучатися профільні спеціалісти, які не володіють мовою оригіналу, натомість здатні виправити певні помилки перекладача щодо використання технічної термінології.

Де замовити вичитку, редагування перекладів у Києві?

Бюро перекладів "Мовний Клуб" має значний досвід редагування та вичитки особливих та надскладних текстів перекладу, що були здійснені нашими висококваліфікованими спеціалістами.

Тому при потребі замовити вичитку, редагування перекладів у Києві, ми зможемо надати Вам якісні послуги у найбільш стислий термін за помірною ціною!

Вартість вичитки, редагування текстів

Щоб дізнатися ціни на послуги вичитки та редагування тексту, який Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.