UK RU EN

Юридичні переклади

Переклад юридичних та економічних текстів здійснюється досвідченими перекладачами, які мають спеціальну освіту у відповідних сферах.

Бюро перекладів "Мовний Клуб" надає послуги перекладу та нотаріального засвідчення юридичних, економічних та інших спеціальних текстів, виконуючи як письмові, так і усні переклади.

Які документи ми перекладаємо:

  • статути;
  • довіреності;
  • переклад договорів, угод, контрактів;
  • свідоцтва та дозволи, посвідчення;
  • переклад ліцензій, законів;
  • судові рішення;
  • афідевіти;
  • інші спеціальні документи.

Перекладач юридичних документів

Важливо пам'ятати, що юридичний переклад являє собою чи не найскладніший та найбільш відповідальний різновид перекладацьких послуг. Тому досвідчений перекладач юридичних документів – це завжди дуже затребуваний спеціаліст, який має необхідний досвід і кваліфікацію, щоб максимально точно перекласти юридичні терміни, дотримуючись вимог перекладу юридичних документів міжнародного характеру.

Саме тому кожен юридичний переклад здійснюється щонайменше у двох, частіше трьох редакціях: власне переклад юридичного документу, його редагування та вичитка (звірка з оригіналом).

Перед тим як замовити юридичний переклад, просимо вас обов'язково перевірити точність написання всіх офіційних назв та імен в оригіналі, а також передати нам свої побажання щодо виконання перекладу юридичного документа – включно з пріоритетним варіантом транслітерації та іншими подібними деталями.

Якими мовами здійснюється юридичний переклад?

Ми виконуємо юридичний переклад (Київ) понад 30 мовами світу, серед яких найпопулярнішими є переклад юридичних документів англійською, німецькою, іспанською, польською, китайською, а також українською мовами.

Юридичний переклад із засвідченням

Будь ласка, зверніть увагу, що бюро перекладів "Мовний Клуб" (Київ) здійснює переклади юридичних документів недорого, швидко, якісно, а також надає послуги нотаріального засвідчення перекладених документів. У разі потреби здійснюється також завірення перекладених документів печаткою бюро перекладів "Мовний Клуб", що засвідчує їхню відповідність оригіналу та підтверджує належну якість виконаного перекладу.

Увага! На даній сторінці вказані далеко не всі мови, з якими працює бюро перекладів "Мовний Клуб". Якщо Ви не знаходите в переліку мови, яка Вас цікавить, будь ласка, зробіть відповідний запит нашому менеджерові.

Ціни на Юридичні переклади, грн

Англійська: від 130

Німецька: від 130

Іспанська: від 150

Італійська: від 150

Французька: від 150

Польська: від 150

Чеська: від 240

Турецька: від 240

Болгарська: від 240

Голландська: від 250

Норвезька: від 290

Румун./Молд.: від 240

Литовська: від 240

Арабська: від 290

Китайська: від 290

Укр.–Рос.: від 70